Susisiekite | Mob. tel.: + 370 672 62707 | El. paštas: ttline@silvernimbus.lt
TT-Line Bilietų rezervavimas   |  Kelionių agentūros   |  Paslaugos keltuose   |  Kroviniai 
Silver Nimbus
Home > Paslaugos keltuose
 
Sveiki atvykę į keltą!

Norite patogios, ramios, šeimyninės kelionės? Teikiate pirmenybę pigesnei kelionei? O gal norite pasiekti savo tikslą greitai ir už prieinamą kainą? Tai priklauso nuo jūsų! Mūsų keltuose siūlomos patogios kajutės ir barai, kur žvelgdami į jūrą galėsite mėgautis gėrimu ar kavos puodeliu. Visų kelionių metu mes siūlome platų patiekalų pasirinkimą restorane arba kavinėje. Mėgaukitės kelione keltu, lankykitės kino teatre, sveikatingumo zonoje ar leiskite laiką denyje (skirtinguose keltuose keleiviams siūlomi užsiėmimai gali skirtis). Be to, būtina apsilankyti SEA & SAVE kelto parduotuvėje. Ten rasite platų kosmetikos, alkoholinių gėrimų, tabako prekių, konditerijos gaminių, drabužių ir suvenyrų pasirinkimą!

5 Ships
TT-Line Keltai
Sveiki atvykę į mūsų keltus. Teikiate pirmenybę kelionėms iš žemyno į Švediją keltu? Tuomet apžvelkite mūsų flotilę. 6 TT-Line keltai jus saugiai perkels iš Travemündės, Rostoko ir Świnoujście į Trelleborgą ir atgal.
Restaurant
Maistas ir gėrimai
Mėgaukitės skaniu maistu ir puikiu vaizdu į Baltijos jūrą. Priklausomai nuo kelto, išvykimo laiko ir maršruto siūlome jums daug skirtingų patiekalų. Tegul jūsų atostogos prasideda jau kelte.
Cabin
Kajutės
Atsipalaiduokite patogiose kajutėse – mes jus nuplukdysime į jūsų pasirinktą vietą! Savo maršrutui pasirinkite vieną iš skirtingų tipų kajučių. Visose kajutėse nerūkoma, yra įrengtas dušas, tualetas ir plaukų džiovintuvas. Taip pat kajutėse yra rankšluosčiai ir patalynė.
     
Shop
Apsipirkimas
Didelis pasirinkimas, mažos kainos! Pasinaudokite galimybe apsipirkti SEA & SAVE kelto parduotuvėse. Ten rasite didelį kosmetikos, alkoholio ir suvenyrų asortimentą! Mes laukiame Jūsų!
Activities
Veikla
Ramiai keliaukite į Švediją. Jaukios kajutės ir skanus maistas jau yra pakankama priežastis pasirinkti kelionę mūsų keltais. Be to yra dar daugiau veiklos galimybių pasirenkant mūsų keltus kelionėms į Švediją.
5 Ships
Nemokamas WIFI
Tai – tikra sensacija: internetas prieinamas visuose TT-Line ketuose ir yra nemokamas! Už kiekvieną rezervaciją TT-Line kelte jūs gausite nemokamų 20 MB. Flex bilietą turintys keleiviai gali naudoti net 100 MB – visiškai nemokamai!
     
Playtime for kids
Žaidimai vaikams
Atostogas Švedijoje su visa šeima pradėkite TT-Line keltuose. Su mūsų piratais jūsų vaikai patirs daug nuotykių ir linksmybių. Užsiėmimai su vaikais nuo 03.07.-30.08.2015 yra visiškai nemokami.
Sailboat
Nuotraukos
Sveiki atvykę į mūsų keltus! Norite sužinoti, kaip mūsų keltai atrodo iš vidaus ir išorės? Tuomet prašome aplankyti TT-Line keltų nuotraukų ekspoziciją.
Dog
Naminiai gyvūnai
Planuojate kelionę į Švediją su savo augintiniu? Mes geriausiai galime pasirūpinti Jumis ir Jūsų augintiniu. Jūsų naminiai gyvūnėliai priimami į keltą bet kuriuo metu, todėl vykdami atostogų į Švediją, juos nedvejodami pasiimkite.

 
  TT-Line Naudinga žinoti Susisiekite
  Bendrosios sąlygos ir ES reglamentai
Kelionių agentūros
Keleivių grupės
Kroviniai
Informacija žmonėms turintiems judėjimo negalią
Informacija apie registraciją
Informacija apie apmokėjimą
DUK
Mob. tel.: + 370 672 62707
El. paštas:
ttline@silvernimbus.lt
Kontaktai
 
  Silver Nimbus  
Oficialus Silver Nimbus puslapis, TT Line pardavimų partneris Baltijos regione ir Rusijoje
Adresas: Naujojo Sodo 1A, K-Centras, 18-as aukštas, LT-92118 Klaipėda, Lietuva
Mob. tel.: + 370 672 62707  El. paštas: ttline@silvernimbus.lt
2012 Visos teisės saugomos UAB "Silver Nimbus"